19 czerwca br. odbyło się uroczyste zakończenie roku kulturalno-oświatowego w Spółdzielczym Centrum Kultury BEST.


za nami już rok szkolny. Właśnie dziś pożegnaliśmy się z naszymi wszystkimi – prawie wszystkimi – uczestnikami naszych sekcji dziecięcych.

Rozpoczęliśmy od zakończenia w Dziecięcej Grupie Twórczej. W samo południe bo już o 12:00 rodzice, dziadkowie i najbliżsi naszych dzieciaków zgromadzili się w naszej sali widowiskowej. Podziwiając „ baśnie, bajki, bajeczki ” program przygotowany przez p. Annę i p. Klaudię, które prowadziły naszą najmłodszą grupę twórczą. Mimo, iż na fotografiach nie widać ale były chwile wzruszeń, dużo uśmiechów.. dzieci wcieliły się w znane nam z dzieciństwa postaci z bajek. Śnieżkę, Kopciuszka, Pszczółkę Maję.. a nawet z tych nowych bajek Szczerbatka – a może poznajecie również pozostałe postaci ?.

Popołudniu po kilku godzinach przerwy – rozpoczęliśmy uroczyste zakończenie roku k.o. w sekcjach popołudniowych. Najpierw pani Dyrektor Irena Edelman wręczyła puchar Marcelowy M. z naszej Szkółki Szachowej – za pierwsze miejsce w turnieju szachowym o puchar dyrektora SCK BEST. Później ruszył program taneczny.. nasze roztańczone dziewczyny (no i rodzynek – Tobiasz z flexów) mimo nie pełnego składu w zespołach dali pokaz taneczny – byli wspaniali jak zawsze!. Pani Dagmara prowadząca grup tanecznych wręczyła również wyróżnienia dla swoich wychowanków za poczynione postępy w rozwoju tanecznym.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją.