21 lipca 2024

MIĘDZYSZKOLNY WIELOBÓJ SPORTOWY dla czwartoklasistów o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej „Złote Łany” – 21.05.2019

We wtorek 21 maja na Placu Kameleon odbył się Międzyszkolny Wielobój Sportowy dla czwartoklasistów o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej „Złote Łany” – został on zorganizowany w ramach programu „Zagospodarowanie przestrzeni miejskich przez budowę placów rekreacyjnych na osiedlu Złote Łany w Bielsku-Białej”. W rozgrywkach przygotowanych przez Pana Piotra Kochowskiego wzięło udział sześć klas czwartych (3 ze Szkoły Podstawowej nr 20 oraz 3 ze Szkoły Podstawowej nr 33). Każdą z klas reprezentowała drużyna składająca się z 8 dziewczynek oraz 8 chłopców. Uczniowie zmierzyli się w trzech konkurencjach: rzut piłką do kosza, skok w dal z miejsca oraz tor przeszkód. Podczas całych zagrywek panowała prawdziwie sportowa atmosfera, czwartoklasiści kibicowali sobie nawzajem i z zaangażowaniem wzięli udział w tych zawodach. Po podsumowaniu wyników z każdej konkurencji ustalono następujące wyniki:

1 miejsce:   klasa IV c SP nr 20
2 miejsce:   klasa IV d SP nr 20
3 miejsce:   klasa IV d SP nr 33
4 miejsce:   klasa IV e SP nr 20
5 miejsce:   klasa IV e SP nr 33
6 miejsce:   klasa IV b SP nr 33

Każda z klas otrzymała dyplom i słodycze, a trzy najlepsze dodatkowo puchar i medale ufundowane przez SM „Złote Łany” dla każdego z uczniów.

Dziękujemy za sportowe emocje! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.