Spotkanie z okazji Dnia Kobiet 9.03.2019

W sobotę 9 marca odbyło się tradycyjne już spotkanie przy lampce wina i poczęstunku z okazji Dnia Kobiet. Co roku impreza ta integruje mieszkanki Osiedla Złote Łany, a tym razem wzięło w niej udział 157 Pań. Spotkanie rozpoczęła Dyrektor SCK Best Irena Edelman, a następnie zaproszony gość Alberto Amati złożył uczestniczkom życzenia z okazji ich święta w języku włoskim. Koncert Alberto był główną atrakcją spotkania. Piosenki w wykonaniu Alberto zachwyciły wszystkie Panie i spotkały się z wielkim entuzjazmem wszystkich kobiet. Nie zabrakło wspólnych śpiewów i znanych wszystkim przebojów takich jak: „Felicita”, „Mambo italiano”, „Lasciatemi cantare” czy „Volare”.
Kolejną atrakcją była loteria, w której dzięki hojności naszych sponsorów każdy los był szczęśliwy i każda Pani mogła wyjść z naszej imprezy z upominkiem. Wśród 160 losów znalazły się między innymi bilety do kina, teatru, Bielskiego Centrum Kultury, vouchery na siłownię, na masaż, do dietetyka, do restauracji, kosmetyki i słodkości. Dodatkową niespodzianką było stoisko firmy AVON, na którym mieszkanki Osiedla Złote Łany mogły skorzystać z profesjonalnego makijażu, zamówić kosmetyki oraz skonsultować się z przedstawicielkami firmy. Przygotowanie nagród dla wszystkich kobiet było możliwe dzięki darczyńcom, wśród których znaleźli się:
o MRS. SPORTY – KLUB SPORTOWY
o SKLEP ZIELARSKI ARNIKA
o KINO HELIOS BIELSKO-BIAŁA
o STUDIO URODY INFINITY
o KSIĘGARNIA KLIMCZOK
o HERBATY ŚWIATA
o FINTESS CLUB BEFIT – GEMINI PARK
o PROPER PALARNIA KAWY
o SALON FRYZJERSKI MC HAIR
o SALON STYLIZACJI PAZNOKCI – TRENDY NAILS FASHION
o PIZZERIA DEMONIOS
o MY FITNESS PLACE – KLUB SPOTOWY GALERIA SFERA
o SALON FRYZJERSKI VIVENTY
o STUDIO URODY BABSKI RAJ
o TEATR POLSKI
o CREMINO BAKERY
o SZKOŁA TAŃCA DANCE#LOVEIT
o FIZJOTERAPIA HOLISTIC
o BIELSKIE CENTRUM KULTURY
o SALON FRYZJERSKI INSPIRACJA
o AVON
o FOTO FUN
o SALON FRYZJERSKI REFLEX
o JARMUŻNO – RESTAURACJA ROŚLINNA
Ponadto każda z Pań otrzymała kwiatek, który przy odbiorze prezentów wręczał nasz gość – Alberto Amati. Kwiaty otrzymaliśmy dzięki uprzejmości kwiaciarni:
o STUDIO KWIATOWE BUKIECIK
o KWIACIARNIA RÓŻA
o HURTOWNIA KWIATÓW ALFA PLUS S.A.
o KWIACIARNIA ALMA
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim sponsorom, którzy uświetnili nasze wydarzenie!
Podczas Dnia Kobiet w SCK Best na Złotych łanach frekwencja była jak zwykle rewelacyjna, Panie nas nie zawiodły, a my mamy nadzieję, że spełniliśmy oczekiwania.
Dziękujemy za wspaniałą atmosferę i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!