22 lipca 2024

8 marca 2022 br. w Spółdzielczym Centrum Kultury ,,Best” po dwuletniej przerwie spowodowanej lock downami i obostrzeniami pandemicznymi zostało zorganizowane Spotkanie z okazji Dnia Kobiet dla Mieszkanek osiedla Złote Łany. Spotkanie stało się już tradycją na naszym osiedlu Złote łany – w tym roku Paniom wieczór umilił koncert Zespołu ,,Dzień Dobry” z najpiękniejszymi piosenkami Marka Grechuty. Zespół wystąpił w składzie: Małgorzata Stachura, Janusz Stachura, Krzysztof Maciejowski, Piotr Mirecki oraz Stanisław Janeczko.

W tym roku ze względu na ograniczenia w dniu kobiet uczestniczyło 105 Pań z Osiedla Złote Łany. Życzenia w imieniu Prezesa Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej Złote Łany oraz Rady Nadzorczej SM złożył Arkady Raczek-Grabczak, który w zastępstwie za dyrektor Irenę Edelman gościł Panie podczas spotkania.
Paniom życzenia złożył również jeden z najaktywniejszych Radnych Osiedla Złote Łany – Maksymilian Pryga.

Po krótkiej przerwie, która nastąpiła po koncercie, Panie wzięły udział w loterii z nagrodami. W tym roku ze względu na sytuację w kraju nie zdobyliśmy sponsorów, którzy mogliby przykazać fanty na loterię. Natomiast loteria jak i impreza została w całości sfinansowana ze środków SM – za co w imieniu Mieszkanek dziękujemy Zarządowi SM. Dzięki temu każdy los był pełny.

Dodatkowo Radny zaoferował się, że kupi dla Pań kwiatki – tak aby obdarować każdą. Tak też się stało… za co Panie podczas spotkania podziękowały Radnemu.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego święta dnia.