15 stycznia 2022 roku odbyła się impreza Walentynkowa w Klubie Seniora. W tym dniu dal członków klubu przewidzianych zostało wiele atrakcji.
Nieoficjalna część imprezy rozpoczęła się o godzinie 14.00. Seniorzy, zostali przywitani ciastem i kawą. Część oficjalna imprezy rozpoczęła się o godzinie 15.00. Uroczystość zaczęła się od złożenia życzeń. Wszystkim seniorom zostały wręczone walentynkowe serduszka z różnymi cytatami o miłości. W tym dniu 85 urodziny obchodziła nasza seniorka – Pani Franciszka, której wszyscy razem zaśpiewaliśmy „100 lat”. Z okazji święta zakochanych seniorzy zatańczyli taniec o nazwie ,,Chocolate”. Następnie odbył się turniej wiedzy o tematyce walentynkowej ,,Seniorliada”, na zasadach podobnych jak w znanym teleturnieju telewizyjnym ,,Familiada”. Najbardziej odważny okazał się Pan Mieczysław, który jako jedyny spróbował swoich sił w greckim tańcu ,,sirtaki”. Został on nagrodzony gromkimi brawami.
Ostatnim punktem imprezy był dancing z zabawami tanecznymi (krążące serduszko, taniec z balonem w kształcie serca, Król i Królowa Walentynek, dwa kółka, konkurs – Jaka to melodia?). Najwięcej emocji wzbudziła zabawa o nazwie ,,krążące serduszko”, która przyniosła dużo śmiechu. Zadaniem seniorów było zrobienie koła i przekazywanie osobie, która stoi obok balonu w kształcie ,,serca” z rąk do rąk. Gdy dwa serca znalazły się u jednej osoby w tym samym czasie – uczestnik odpadał z zabawy.
W Dniu Zakochanych wzięło udział ponad 40 seniorów. Impreza się udała, a seniorzy byli bardzo zadowoleni. Wyglądali na ,,zakochanych” jak widać na fotorelacji. Nie zabrakło również dobrego humoru i żartów.