Program na wrzesień 2019

Zapraszamy na pierwsze zajęcia w roku 2019/20 w sekcjach i imprezy:

w Poniedziałki od 2 września.
godz. 9.00 – 13.00 Dziecięca Grupa Twórcza dla 2,5-3,5-latków.

godz. 9.00 – 10.30 Bezstresowy Angielski (SENIORZY).

godz. 10 – 11 i 16 – 17 Pilajoga Mama&Bobas

godz. 17.00 – 18.00 Będę Mamą! – zajęcia dla kobiet w ciąży.

godz. 17.00 – 18.00 Klub Malucha dla 2-2,5-latków – I grupa.

godz. 18.00 – 19.00 Zumba Fitness.

godz. 19.00 – 20.00 Pilates.

we Wtorki od 3 września.

godz. 9.00 – 13.00 Dziecięca Grupa Twórcza dla 2,5-3,5-latków.

godz. 9.00 – 13.00 Klub Brydżowy dla dorosłych.

godz. 10.00 – 11.00 Leczniczy Mix – ćwiczenia dla osób w każdym wieku.

godz. 14.00 – 18.00 Klub Seniora.

godz. 15.00 – 20.00 Klub Szachowy dla dorosłych.

godz. 17.00 – 18.00 Klub Malucha dla 2-2,5-latków – II grupa.

godz. 18.00 – 21.30 Pracownia Sztuk Pięknych.

w Środy od 4 września.

godz. 9.00 – 13.00 Dziecięca Grupa Twórcza dla 2,5-3,5-latków.

godz. 9.00 – 13.00 Godzina dla zdrowia – zajęcia dla dorosłych

godz. 10.00 – 11.00 Zumba Gold.

godz. 15.30 – 16.30 Tańczące Brzdące dla 3-4,5-latków.

godz. 15.30 – 17.00 Szkółka plastyczno-ceramiczna grupa 1.

godz. 17.00 – 18.00 Klub Malucha 2-2,5-latków – III grupa.

godz. 16.30 – 17.30 Taniec Nowoczesny – zespół Flexiki.

godz. 17.00 – 18.30 Szkółka plastyczno-ceramiczna grupa 2.

godz. 17.30 – 19.00 Taniec Nowoczesny – zespół Flex.

godz. 19.00 – 20.00 Zdrowe plecy, zdrowe stawy – gimnastyka rehabilitacyjna.

godz. 20.00 – 21.00 Joga Fizjoterapeutyczna.

godz. 21.00 – 22.00 Joga dla Biegaczy.

w Czwartki od 5 września.

godz. 9.00 – 13.00 Dziecięca Grupa Twórcza dla 2,5-3,5-latków.

godz. 15.30 – 17.00 Szkółka szachowa dla 6-9-latków.

godz. 16.00 – 17.30 Taniec Nowoczesny – zespół Funky Dance dla 11-14-latków.

godz. 17.00 – 19.30 Pracownia Fotografii- warsztaty fotograficzne.

godz. 18.30 – 19.30 Pilates.

w Piątki od 6 września.

godz. 9.00 – 13.00 Dziecięca Grupa Twórcza dla 2,5-3,5-latków.

godz. 15.45 – 19.00 Zespół Artystyczny Jutrzenka dla 4-12-latków.

godz. 17.00 – 19.00 Spotkanie Klubu Wędkarskiego.

9 IX (piątek)
OGŁOSZENIE WYNIKÓW XXXVII Wojewódzkiego i XXIII Ogólnopolskiego Przeglądu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej Lipa pod patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej

13 IX (piątek) Koncert inaugurujący cykl Muzyki Poważnej

godz. 9.30 i 10.30 z misiem – edukacja muzyczna dla dzieci

prowadzący Franciszek Borysowicz.

Temat: Fletowa rodzina.
 przyjmujemy zapisy grup zorganizowanych.

20 IX (środa)
godz. 10.00 – 12.00 Olimpiada przedszkolaka – impreza plenerowa na placu Kameleon z udziałem dzieci z przedszkoli z osiedla.

28 IX (sobota) Bułat Okudżawa- najpiękniejsze pieśni i ballady
godz. 18.00 w wykonaniu zespołu PIRAMIDY.
Cena biletu: 40 zł przedsprzedaż. 50 zł w dniu koncertu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *