Międzyszkolne Zawody Sportowe Czwartoklasistów z osiedla Złote Łany

W ramach projektu „Zagospodarowanie przestrzeni miejskich poprzez budowę placów rekreacyjnych na osiedlu Złote Łany w Bielsku-Białej”

ZAWODY SPORTOWE CZWARTOKLASISTÓW Z OSIEDLA „ZŁOTE ŁANY”
W BIELSKU-BIAŁEJ

PLAC REKREACYJNY KAMELEON

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 33

Dnia 3 października 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 33 w Bielsku-Białej odbyły się międzyszkolne zawody sportowe o Puchar Prezesa Spółdzielni „Złote Łany”. Zawody pierwotnie miały mieć charakter imprezy w plenerze i odbywać się na placu zabaw „Kameleon”, jednak ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe zostały dwukrotnie przeniesione. Ostatecznie odbyły się  na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 33. W zawodach brały udział 3 czwarte klasy ze Szkoły Podstawowej nr 20 oraz 3 czwarte klasy ze Szkoły Podstawowej nr 33. Dzieci rywalizowały w konkurencjach takich jak: rzut do kosza, skok w dal, czy tor przeszkód.

Po podliczeniu punktów przez grono sędziów na podium stanęły klasy, które uzyskały najwyższą punktację:

I miejsce – klasa IV b ze Szkoły Podstawowej nr 33

II miejsce – klasa IV c ze Szkoły Podstawowej nr 20

III miejsce – klasa IV d ze Szkoły Podstawowej nr 20

Każda zwycięska klasa otrzymała Puchar Prezesa Spółdzielni „Złote Łany” oraz medale. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami, a także słodyczami. Mali sportowcy wykazali się zdrową rywalizacją, co jest godne pochwały. Z pewnością będą z dumą wspominać swoje wyniki osiągnięte podczas zawodów. Rozgrywki plenerowe przygotował i prowadził z wielkim zaangażowaniem Piotr Kochowski – działacz sportowy.