W piątek 10 VI br. po raz kolejny mieliśmy przyjemność podsumować cykl edukacji muzycznej w ramach Muzyki Poważnej z misiem prowadzonej przez p. Franciszka Borysowicza.

Audycja składała się z dwóch części: koncertu w wyk. kwartetu smyczkowego (Laura Bukowska – pierwsze skrzypce, Dominik Kosakowski – drugie skrzypce, Tomasz Śliwiński – altówka, Monika Hartman – wiolonczela) oraz części II podsumowującej całoroczną aktywność dzieci podczas spotkań.

Z 200 uczniów, którzy rozpoczęli zajęcia edukacyjne we IX ub.r. ukończyło je 124 dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych.

Wśród nich najaktywniejsi otrzymali nagrody za zdobyte plakietki misiów, pozostali dyplomy i słodycze.

I miejsce za 6 misiów otrzymali: Zosia Bułka z Przedszkola nr 37 i Jędzrej Karman z SP nr 9,

II miejsce za 5 misiów otrzymały: Milena Majka i Kamina Nykiel z SP nr 32, Basia Małecka (indywidualnie) i Anna Nosal z SP nr 9,

III miejsce za 4 misie przypadło Weronice Waloryszak z SP nr 9 i Jakubowi Górnemu z SP Jonatan.

3 plakietki z misiem zdobyło 9 osób, 2 plakietki – 13 osób, 1 plakietkę -31 osób.

Było wzruszająco, kiedy dzieci przyniosły dla misia towarzyszącego koncertom własne pluszaki – nagle na sali wyrósł „las misiów”.

Pięknym koncertem zakończyliśmy kolejny sezon muzyczny.

Dziękujemy dyrekcjom i nauczycielom ze Szkoły Podstawowej nr 32, Szkoły Podstawowej nr 9, Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Jonatan” i Przedszkola 37 za wspaniałą współpracę i poświęcony czas.

Do zobaczenia we wrześniu!

Już dziś przyjmujemy zapisy na spotkania od września, tematem będą instrumenty dmuchane. Przypominamy, że jest to cykl roczny dla grup zorganizowanych.