Hurra! Nareszcie byliśmy w plenerze i świętowaliśmy Dzień Dziecka na placu Kameleon. Zaprezentowały się dzieci z sekcji tanecznych Flexiki i Flexy, prowadzonych przez Dagmarę. Wszyscy mogli wziąć udział w warsztatach perkusyjnych, prowadzonych przez Pana Darka Wantucha z zespołu Avocado. Dzieci tworzyły ekoludka i mandalę podczas warsztatów plastycznych prowadzonych przez Kasię i Piotra. Sekcję gitarową reprezentował dzielnie Michał, którego debiut wsparł instruktor Sergiej. 

     Jak zwykle na naszych imprezach pojawiły się niespodzianki:
– Nastia – instruktorka z Ukrainy, która przygotowała energetyczny układ z wybranymi dziewczynkami z grupy Flexy i porwała wszystkie dzieci do szalonej zabawy;
– Vadim, ze Lwowa, wspólnie z Rastkiem, pokazał mini-trening bokserski i kilka chwytów z samoobrony. 

Wszystkiego tego będzie można nauczyć w naszej placówce już od września, ponieważ Nastia i Vadim oraz Kasia zasilą kadrę instruktorską w SCK Best. 

     Niezmiennie na wszystkich plenerowych imprezach dużą popularnością cieszy się wata cukrowa i loteria fantowa ze wszystkimi pełnymi losami, którymi obdarowane zostało każde ze 160 dzieci biorących udział w naszej imprezie.