Dzień Babci i Dziadka w SCK Best 2018

W środę 24 stycznia obchodziliśmy w SCK BEST uroczysty Dzień Babci i Dziadka. Rozpoczęliśmy go spotkaniem dla  Babć i Dziadków dzieci z Dziecięcej Grupy Twórczej, gdzie oprócz występów było miejsce na wspólną zabawę, poczęstunek i tańce. Dodatkową atrakcją była foto-budka, w której rodziny mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze swoimi pociechami. Nie obyło się bez śmiechu, łez wzruszenia i niezapomnianych wrażeń.

Drugą częścią uroczystości był koncert wyreżyserowany przez Dagmarę Habdas-Kupczak, przygotowany przez wszystkie sekcje taneczne, a także szkółkę gry na gitarze. Całość uświetniła wystawa prac przygotowana przez dzieci ze szkółki plastyczno-ceramicznej. Występy udały się znakomicie. Wszystkie dzieci stanęły na wysokości zadania, pokazując Babciom i Dziadkom swoje umiejętności i to nad czym pracowały podczas zajęć.

Mamy nadzieję, że Dzień Babci i Dziadka w SCK Best pozostawi na długo miłe wspomnienia!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

 

Dzień Babci i Dziadka w DGT

 

Dzień Babci i Dziadka w sekcjach

 

Ze względu na duże zainteresowanie koncertem z okazji Dnia Babci i Dziadka 31 stycznia odbył się on po raz drugi. Skład występujących grup był nieco zdziesiątkowany z powodu choroby, jednak obecni stanęli na wysokości zadania!