18 stycznia 2022 roku odbyła się impreza z okazji Dnia Babci i Dziadka w Klubie Seniora. W tym dniu przewidzianych zostało wiele atrakcji.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 14.00. Na początek seniorzy, zostali przywitani słodkim poczęstunkiem – ciastem i kawą. Część oficjalna imprezy rozpoczęła się o godzinie 15.00 w imieniu pracowników Klubu złożył życzenia seniorom wraz z Prezesem Zarząd Klubu Seniora. Tuż po życzeniach zostały wręczone słodkie upominki i symbolicznie jak zawsze – bukiet kwiatów na ręce najstarszej osoby na sali.

Z okazji święta jakim jest Dzień Babci i Dziadka seniorzy zatańczyli Poloneza. Następnie zostały im wręczone Koperty życia. W dosłownym tłumaczeniu Koperta życia jest to koperta, w której znajduje się karta informacyjna z krótkim opisem historii choroby, listą zażywanych leków, danymi chorego oraz kontaktem do lekarza prowadzącego i najbliższych członków rodziny. Prowadząca imprezę- Julia, pomogła seniorom wypełnić karty.

Ostatnim punktem imprezy był  dancing z zabawami tanecznymi (taniec z balonami, gorące krzesła, muzyczny pociąg, dwa kółka, konkurs- Jaka to melodia?). Najwięcej emocji wzbudziła zabawa w gorące krzesła, która przyniosła dużo śmiechu. Była poprowadzona w dwóch grupach – najpierw z Seniorkami, a następnie z Seniorami.

Impreza się udała, a seniorzy byli bardzo zadowoleni. Wyglądali na szczęśliwych i byli miło zaskoczeni, jak widać na fotorelacji. Nie zabrakło również dobrego humoru i żartów.