21 lipca 2024

11.10.2022 świętowaliśmy Dzień Seniora. Gorące życzenia wielu lat w zdrowiu Seniorom oraz pełne szacunku gratulacje Jubilatom złożyli: W imieniu Rady Nadzorczej i Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej „Złote Łany” Przewodniczący Pan Jarosław Jasionka; w imieniu Pani Dyrektor SCK BEST Ireny Edelman – Zastępca Pan Arkady Raczek–Grabczak, a także Prezes Klubu Seniora Pan Franciszek Błyskal oraz jego Zastępca Zygmunt Chmielarz. 

Niespodzianką dla Seniorów był występ grupy Leśne Skrzaty z Przedszkola nr 36 w Bielsku–Białej, który bardzo się podobał i był źródłem wielu wzruszeń. Dziękujemy Pani Dyrektor Grażynie Krywult oraz Paniom Kasi i Ani za tak piękne podejście do łączenia pokoleń i przygotowanie z dziećmi przedstawienia o jesieni.

A kiedy wszystkie życzenia zostały wypowiedziane, rozpoczął się Bal w kapeluszach. Seniorzy wybrali najładniejsze panie w kapeluszach oraz Króla i Królową balu, a także brali udział w konkursach tanecznych. Wszyscy świetnie się bawili, udowadniając sobie i innym, że wiek nie ma znaczenia.

Jeszcze raz życzymy wszystkim Seniorom zdrowia, pogody ducha i codziennie pięknych chwil.