11 stycznia Mieszkańcy Osiedla Złote Łany mieli okazję spędzić wyjątkowy sobotni wieczór w świąteczno-noworocznym klimacie. Wieloletnią tradycją Klubu Best jest bowiem witanie nowego roku wspólnym kolędowaniem wraz z Mieszkańcami. Na tegoroczną imprezę przybyło blisko 100 osób.

Spotkanie rozpoczęła dyrektor SCK Best pani Irena Edelman składając w imieniu Zarządu i Rady Nadzorczej „Złote Łany” serdeczne życzenia na rozpoczęcie nowego 2020 roku. Wspólnie wzniesiony lampką wina toast stanowił miłe i tradycyjne rozpoczęcie spotkania kolędowego.

Tegorocznej imprezie towarzyszył koncert kolęd i pastorałek w aranżacji Tomasza Lewandowskiego i Zespołu SzeSzeMa. Zespół w składzie: Krzysztof Maciejowski- skrzypce, Leszek Szewczuga – perkusja Robert Szewczuga- gitara basowa, Ula (debiut na scenie) – wokal i ukulele. Oprócz kolęd śpiewanych wspólne z publicznością, bielscy artyści zaprezentowali poetyckie i balladowe piosenki takie jak: „Modlitwa” czy „Sięgnij po mnie”.

Wieczór upłynął w wyjątkowo ciepłej, przyjaznej atmosferze, a zaproszone panie wyraziły nadzieję na ponowny koncert  zespołu podczas zbliżającego się Dnia Kobiet. Mamy nadzieję, że uda się spełnić to życzenie.

Dziękujemy wszystkim przybyłym za wspólnie spędzony czas i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.