22 lipca 2024

W sobotę 10 marca w SCK Best obchodziliśmy wraz
z mieszkankami osiedla Złote Łany Dzień Kobiet. W imprezie brało udział 155 pań.  Spotkanie rozpoczęło się od toastu i złożenia życzeń wszystkim kobietom, przez Alberto Suazo, instruktora zajęć gitary w klubie, będącego również członkiem występującego zespołu. Główną atrakcją był koncert muzyki latynoskiej w wykonaniu zespołu Trio Cubanchero, który wprowadził szampańską atmosferę. Wszystkie panie dały się porwać latynoskim rytmom, śpiewając i tańcząc. Koncert odbył się w dwóch setach i trwał ponad 2 godziny.

Kolejną atrakcją było losowanie upominków, które zostały przygotowane dla każdej z Pań dzięki hojności naszych sponsorów. Wśród upominków znalazły się między innymi: bilety do kina, na koncert, bony do wykorzystania w salonach kosmetycznych, vouchery na masaż, a także kosmetyki, słodkości i dużo innych niespodzianek. Przygotowanie nagród dla wszystkich Pań uczestniczących w Dniu Kobiet było możliwe dzięki wspaniałomyślności naszych darczyńców, którymi byli:

– Spółdzielnia Mieszkaniowa Złote Łany

– Rada Miejska przy Urzędzie Miasta Bielska-Białej

– Kino Helios

– Bielskie Centrum Kultury

– Salon Urody Złote Łany

– Drogeria BOLO

– Babski Raj Klub Zdrowia i Urody

– Studio Urody Infinity

– Holistic Fizjoterapia

– Video Raj

– Sklep Zielarski ARNIKA

– Sklep Dekorio

– Herbaty Świata

– Sklep Aromatycznie

– Kwiaciarnia Bukiecik

– firma AVON

Wszystkim naszym sponsorom jeszcze raz gorąco dziękujemy. Bez Państwa nasza impreza nie byłaby tak „bogata”.

Dodatkową atrakcją dla mieszkanek osiedla było stoisko firmy AVON, w którym można było skonsultować się z przedstawicielkami firmy, zamówić kosmetyki, a także umówić się na profesjonalny makijaż. Upominkami ufundowanymi przez firmę AVON, były między innymi 4 zaproszenia na makijaż wykonany w trakcie imprezy.

Dzień Kobiet spotkał się ze wspaniałym odbiorem pań, które w nim uczestniczyły. Mamy nadzieję, że za rok frekwencja będzie równie wysoka, a zabawa równie udana.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji!