„Czesław zaśpiewał w Beście” – fotorelacja z koncertu.

25 listopada w SCK Best zagościł wyjątkowy artysta jakim jest Czesław Mozil. Była to jego ósma wizyta w tym miejscu. Po raz pierwszy artysta wystąpił w klubie Best 14 lat temu, grając z duńskim zespołem Tesco Value. Fani Czesława, którzy przybyli na występ przyjęli go bardzo ciepło. Podczas koncertu nie zabrakło zarówno powodów do śmiechu, jak i poważnych przemyśleń na temat życia emigranta przedstawionych z przymrużeniem oka.

Czesław Śpiewa Solo Act jest autorskim projektem Czesława, za pomocą którego, artysta łamie stereotypy, bawi i skłania do głębszych refleksji dotyczących polskości. Anegdoty z życia na emigracji w Danii, a także powrotu do ojczyzny były urozmaicane fragmentami utworów artysty. Czesław poruszał tematy trudne, aktualne, które w połączeniu z jego poczuciem humoru pokazują jak ważne jest podejście do wielu spraw z odpowiednim dystansem. Koncert spotkał się z żywiołowym odbiorem przybyłych widzów, którzy cenią Czesława przede wszystkim za jego niezmienną szczerość i naturalność. Bielscy fani z całą pewnością będą oczekiwać kolejnego występu.

Zachęcamy również do przeczytania wywiadu, którego Czesław Mozil udzielił  dla portalu BB365 tuż po koncercie – dostępny tutaj 🙂