25 lutego br. odbył się bal karnawałowy dla dzieci z sekcji i osiedla Złote Łany. Wszystkie uczestniczące w imprezie dzieci były przebrane  za postacie z bajek i filmów.  Prowadzące imprezę wcieliły się w rolę wróżek i ,,zaczarowały” w tym dniu wszystkie dzieci.

Na rozpoczęcie balu wróżki zaprosiły dzieci do wspólnych zabaw animacyjnych i tanecznych – podczas, których dzieci zatańczyły ,,Chocolate”, ,,Boogie Woogie”, ,,Kaczuszki”, ,,Veo veo”, ,,Chu chu ua”, ,,Krasnoludka” i wiele innych tańców. Najwięcej radości wywołała zabawa limbo. Zadaniem dzieci było przejście pod liną, wyginając się do tyłu. Poziom trudności zwiększał się gdy lina obniżała się coraz niżej i niżej …

Po szaleństwach związanych z tańcem i zabawami przyszedł czas na przerwę. W tym czasie dzieci mogły coś przekąsić, napić się i nabrać jeszcze więcej energii na dalszą zabawę. 

Po przerwie, dzieci z okazji zakończenia karnawału zrobiły maski karnawałowe: odrysowywały, wycinały i ozdabiały swoje maski – piórkami, różnymi kolorami brokatu, pisakami i innymi przyborami plastycznymi. Dzieci maski zabrały ze sobą na pamiątkę do domu. Powstały m.in. kotki, Spiderman, Batman, księżniczki, motylki i jednorożce. 

Wszyscy świetnie się bawili jak można zauważyć na zamieszczonych zdjęciach. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.